خانهشرایط بازگرداندن کالا

شرایط بازگرداندن کالا

اولویت در مجموعه کفش تبریز، آسودگی خاطر مشتریان و جلب رضایت آنها از خرید می باشد، در این راستا کفش تبریز می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید موارد و مسائلی پیش بیاید که برای حل این موارد، خدماتی در قالب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. در صورت وجود هر یک از موارد زیر، کفش تبریز خود را موظف می داند تا کالای ارسال شده را بنا به درخواست مشتری تعویض کرده یا پس بگیرد. برای کالاهای کفش تبریز 7 روز فرصت برای بازگشت در نظر گرفته شده است.

اگر کالای خریداری شده ایراد، پارگی یا زدگی داشته باشد.

قبل از پوشیدن و استفاده از کفش با دقت بررسی فرمایید.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

  • در صورتی که بدون استفاده از کالا این مغایرت قابل مشاهده باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
  • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به کفش تبریز بازگردانده شود و اتیکت روی اجناس به هیچ عنوان نباید کنده شود. روی جعبه محصول نباید هیچ گونه نوشته ای نوشته و یا برچسبی چسبانده شود. در غیر این صورت امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را نخواهید داشت.

اگر سایز کالا مناسب نباشد.

 این درخواست تنها در صورتی پذیرفته می شود که کالای مورد نظر فقط تست شده باشد و در وضعیت اولیه و نو باشد و روی آن هیچ گونه آثار استفاده مانند لکه، رنگ پریدگی، خراش نباشد و برچسب و اتیکت آن جدا نشده باشد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود.

  • اگر سفارش هنوز ارسال نشده باشد، هر چه سریع تر به واحد فروش یا پشتیبانی مجموعه کفش تبریز اطلاع داده شود.
  • اگر خریدار بعد از دریافت کالا از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏،باید انصراف خود را به فروش یا پشتیبانی فروش اطلاع دهد.
  • در این حالت کالا تنها در صورتی بازگردانده می شود که در شرایط اولیه خود باشد ( جعبه کالا پلمپ باشد) و از آن استفاده نشده باشد.
  • هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
  • همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.