خانهدرباره کفش تبریز

درباره کفش تبریز

شهر تبریز از دیرباز مورد ستایش انسان های بزرگ از جمله شاعران بوده و آنها در وصف تبریز اشعار بسیاری سروده اند. به گونه ای که اگر توصیف تبریز در شعر شاعران را گردآوری کنیم، کتابی حجیم خواهد شد. ناگزیر به چند بیت شعر زیر از مولانا اکتفا می کنیم. مولانا (جلال الدین محمد بلخی) در اشعار خود چه در مثنوی و چه در کلیات شمس بارها و بارها نام شهر تبریز را آورده است.

تبریز نگو هر آنچه آنجاست نکوست

 مغزاند همه مپندار تو ایشان را پوست

 با طبع مخالفان موافق نشود

 هرگز نشود فرشته با دیوان دوست

کفش تبریز

کمتر شهری را پیدا می کنید که تا این اندازه مورد مدح و ستایش شاعران قرار گرفته باشد.

تبریز شهر اولین ها

شهر تبریز را شهر اولین ها نامیده اند. دلیل این نامگذاری پیشتازی تبریز در حوزه های مختلف مانند فرهنگ و هنر، ادبیات، آموزش، حمل و نقل، اقتصاد، گردشگری، پزشکی و … است که همواره جایگاه نخست را از آن خود کرده است. گاه زنانی همچون زینب پاشا پیشتاز بیداری زنان مشروطه خواه تبریز می شود و گاه شیرمردانی چون ستارخان ها سلحشوران دفاع از آن می شوند. گاه تبریز اولین پایتخت جهان تشیع می گردد و گاهی مردمانش عشق را با هنر و خلاقیت و صنعت در هم آمیخته و شاهکاری خلق می کنند که امروزه نفیس ترین فرش های دستبافت را به جهان معرفی می کند. قطعا همین مردمان بودند که نخستین کارخانه چرم را در سال 1308 بنا کردند و نخستین واحد چرم با نام چرم خسروی در این شهر ایجاد شد. این مطلب گواه این است که کفش و چرم تبریز از پیشینیه‌ای غنی و آوازه‌ای بلند برخوردار است و به دلیل قدمت صنعت پوست و چرم به ویژه در یکصد سال اخیر، مهد این صنعت در کشور به شمار می‌آید. کفش تبریز از لحاظ کیفیت، تنوع و دوام شهره خاص و عام بوده و در زمینه صادرات، گوی سبقت را از سایر صنایع ربوده و منبعی مهم برای ارتزاق مردم این شهر محسوب می‌شود.

مجموعه کفش تبریز

مجموعه کفش تبریز ، تولیدکننده انواع کفش مردانه، زنانه، بچه گانه، کیف و انواع اکسسوری چرم اعم از طبیعی و صنعتی می باشد. این مجموعه فعالیت خود را در تبریز و از سال 1390 آغاز نموده است. مجموعه کفش تبریز همواره در تلاش است که با رعایت استانداردهای طبی ، راحتی و طراحی ظاهری زیبا و استفاده از مواد با کیفیت و با دوام، تنوع رنگ و مدل همسو با ذائقه و سلیقه مشتریان، محصولاتی درخور شان خریداران محترم تولید کند.کفش تبریز در طول سال های فعالیت خود درصدد رشد و ارتقای جایگاه خود با تکیه بر کیفیت محصولات بوده است.

 

کفش تبریز به منظور ارائه خدمات به مشتریان خود در سراسر کشور و همچنین راحتی حال خریداران، وب سایت خود را نیز راه اندازی کرده است . تنوع بالا، قیمت مناسب و عادلانه، سرعت و کیفیت خدمات و صرفه جویی در زمان خرید از اهداف اصلی ایجاد فروشگاه کفش تبریز می باشد.