درباره فروشگاه اینترنتی کفش تبریز

درباره ما

 

توسعه اینترنت, روشهای خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز، تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند. صرف زمان های طولانی برای انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه معنای خود را از دست داده است. آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار می گیرد، تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏های روزانه است. همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از روش های نوین مانند مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی در کمترین زمان برای انجام فعالیت هایی وقت گیر گذشته می کند، تا قبل از دیجی‌استایل فرآیند استقبال مشتریان از دیجی کالا ثابت کرد این روش از زندگی مورد علاقه طیف عظیمی از افراد است .

کفش-تبریز

ویژگی‌های منحصر بفرد کفش تبریز

 

ویژگی‌های کفش تبریز : پاها قلب دوم انسان هستند و بیشترین فشار را از سمت وزن بدن تحمل می‌کنند؛ به همین دلیل، پوشیدن یک جفت کفش مناسب می‌تواند نقش عمیقی را در سلامت انسان ایفا کند. به دلیل فعالیت‌های زیادی که یک انسان در طول روز انجام می‌دهد، بیشترین تجمع خون در قسمت پائین‌تنه و در پاها اتفاق می‌افتد. با توجه به اینکه پوشیدن کفش در افزایش یا کاهش فشارهای واردشده به پا تأثیرگذار است، خرید کفش مناسب برای هر فرد و متناسب با پای افراد اهمیت دارد.

در ایران عزیز ما شهرهای مختلفی نظیر تبریز، تهران، اصفهان و مشهد در کار تولید کفش چرم باکیفیت در حد استاندارد جهانی هستند. شهرتبریز با قدمت بیش از ۳ هزار سال یکی از مهدهای هنر و صنعت ایران‌زمین بوده است. این شهر با ارائه چرم باکیفیت در بین تمام شهرهای ایران دارای اعتبار جهانی است. کفش چرم درجه‌یک و مرغوب در شهر تبریز تولید می‌شود و افراد سراسر جهان را به سمت خود جذب می‌کند.

۶۰ درصد تولید کفش ایران در شهر تبریز انجام می‌شود و ۸۰ درصد کفش‌های دست‌دوز چرم توسط کفاشان زحمت‌کش تبریزی دوخته می‌شوند.